עציצים למשרד – צמחים שישרדו אפילו בקיוביקל שלכם!

דרור ישראל מרענן לכם את המשרד:

משרדים נוטים להתאפיין באור מלאכותי, אוורור מזגנים ואווירה שאני מכנה "אווירת פלורוסנט". עציצים ו"ירוק" מכניסים שמחה ורעננות שעוזרים להעביר בכיף את השעות הרבות שמבלים במשרד.

האתגר שלנו בחברת דרור ישראל בגידול עציצים במשרד הוא מיעוט האור הטבעי. לכן, אספתי עבורם מבחר מנצח של עציצים שישרדו גם את תאורת הפלורוסנט הבוהקת ביותר. רק אל תשכחו להשקות והצמח יגמול לכם בעלים ירוקים רעננים ובריאים.

הנה רשימת הצמחים שאתם חייבים לעצמכם ולקולגות שלכם על השולחן או על אדן החלון התאגידי, אותם תוכלו גם לקבל במסגרת שירותי "משרד ירוק" של חברת דרור ישראל:

צמח הספטיפיליום

צמח עמיד במיוחד – גם אם תשימו אותו בפינה אפלה, ואפילו אם תשכחו להשקות אותו מדי פעם – עדיין יסלח לכם וימשיך להראות

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח ההקלתאה

שמו המדעי של הצמח הוא Calathea. יש לו עלים רחבים ומפוספסים גדולים. אוהב שמש לא ישירה וחללים מוצללים. ממש כמו שיש במשרד שלכם.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח הצפצרן

צמח טרופי שמושלם לתנאי המחייה הארגוניים. צמח זה יקשט את הפינה שלכם בצבעים מרהיבים עם מינימום השקעה.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח הדיפנבכיה

הדיפנבכיה בעלת שם מסובך בעברית, ואף מסובך יותר בלועזית – Dieffenbachia, אך שווה לשבור שיניים ולהסביר למשתלה מה אתם רוצים. זהו צמח מהמם, במיוחד בקיץ ובאביב כשמופיעים עלים בהירים שמוסיפים אור ושמחה. הצמח הזה כאילו נברא במיוחד בשביל חלל העבודה שלכם – הוא אוהב צל ומעדיף לעמוד מאחורי ווילון.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח הדרצנה מרגינטה

צמח טרופי ומיוחד. בניגוד לצמחים טרופיים שאוהבים אור ושמש, הדרצנה מרגינטה -Dracaena marginata, מעדיפה אור לא ישיר, בדיוק כמו שיש ליד המחשב שלך כנראה. צמח זה יתן נופף דרמטי וטרופי לעיצוב חלל העבודה.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח ירקה מצויצת

הירקה המצוייצת נראית כמו ראסטות של תרמילאי בהודו – שובבה, שמחה ומבולגנת במובן הטוב של המילה. צמח זה, הנקרא גם Chlorophytum comosum, הוא ממשפחת העשבוניים, דורש תחזוקה מועטה ביותר, מסתדר יופי עם אור מועט ותורם רבות לטיהור האוויר. כך שצמח זה הוא גם יפה וגם תורם לבריאות עובדי הארגון.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח הלקסינה (סולירוליה)

מכונה גם, צמח דמעות תינוק, ועם שם כזה קשה למכור עציץ, אך מראו הרך והבהיר קונה את לבבות חובבי הגינון המשרדי. זהו צמח עם מראה רך ונעים, כמו כדור צמח גפן ירוק עם עלווה קטנה, בהירה ועדינה. מומלץ להשפריץ עליו עם ספריי מים מדי פעם.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח הפילודנדרון

צמח החביב על גננים רבים כי פשוט לגידול, מסתדר מעולה עם מעט אור ומצטיין בניקוי האוויר. אם תרצו, הניחו לו לצמוח פרא ותקבלו צמח מטפס לגובהה שיתלפף ויחבק חפצים גבוהים כמו עמודי תאורה ליד המחשב שלכם. אפשר לגזום אותו מדי פעם כדי לשמור על הצמח קופקטי וקצר.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח האגלאונמה

צמח מקסים, שמפצה על היעדר פרחים בעלווה בעלת גווני ירוק שונים עם הדפס כמו-מנומר.

דרור ישמח צמחיית משרד

צמח לשון החותנת

בתור רווק, אני לא בטוח איך זכה הצמח בשמו. נשואים, תרצו לחלוק איתי מה במראה הצמח מזכיר לשון של חותנת?
בתור גנן, אני יכול להגיד שזהו צמח נפלא! עמיד מאד, טוב עם חללים חשוכים מעט ובעל מראה מיוחד.

סוג גלוי רק בשביל הקוראים עד כאן: זה ה-עציץ ה-כ-י מומלץ שאנחנו גם מחלקים חינם כמתנה למזמיני שירות עיצוב משרד ירוק מחברת דרור ישראל!

דרור ישמח צמחיית משרד

 

במשרד שלכם פורח עציץ שלא הזכרתי כאן? יש לכם שאלות? שתפו אותי כאן בתגובות באתר דרור ישראל גינון!

 

 

תודה לאתר Bright Side

3 תגובות בנושא “עציצים למשרד – צמחים שישרדו אפילו בקיוביקל שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *