דרור ישראל בריכות נוי

איך לבחור גנן מקצועי טוב?

בין אם מדובר בגינה פרטית, גינה משותפת בבניין מגורים או כל חלקת אדמה אחרת שמיועדת לגידול צמחים- חשוב שיהיה גנן מקצועי, איכותי ומסור שיטפל בה. אנחנו בחברת דרור ישראל גינון מאמינים שהגינה מעניקה לבעליה תחושה נעימה וביתית אך כדי להחזיק בהשפעה החיובית שלה לאורך זמן חשוב לטפל בה ברגישות והמקצועיות הנדרשת.

גנן טוב מחזיק בידע וניסיון של שנים ואין דרך למדוד את עבודתו אלא על ידי מבחן התוצאה – האם הגינה פורחת, מתוחזקת היטב וממשיכה לתפקד בשיאה בכל עונות השנה.  איש מקצוע אמין ומנוסה שיודע לתת לגינה את הטיפול הנחוץ לה כדי שתפרח ותייצר אווירה מרגיעה עבור כל הסובבים אותה הוא דבר הכרחי על מנת לשמור על הגינה שלא תאבד מקסמה.

דרור ישראל עם טיפים לבחירת גנןמה מאפיין גנן מקצועי ואיכותי?

  1. סבלנות טיפול בגינה יכול לעלות בשעות רבות ללא תוצאות נראות לעין, לעתים בתנאים לא קלים ומתישים פיזית. בין הפעולות היומיומיות במסגרת עבודת הגינון יש לעדור את האדמה, לסדר אבנים, לשתול זרעים ולהשקותם. במקרים מסוימים יכול לעבור זמן רב עד שניתן יהיה לראות, לחוש ולעתים גם לאכול את פרי העמל הרב שהושקע בתחזוקת הגינה.
  2. חוש אסתטי גנן טוב צריך לדעת לסדר את הגינה באופן שיחמיא לה ביותר ולבחור למטרה זאת את הפרחים הנכונים לפי התכונות השונות והמיוחדות של כל  אחד מהם – מתי הם פורחים, מה יהיה צבעם ומשתנים אחרים שיש לקחת בחשבון.
  3. ערנות ותשומת לב גנן טוב צריך לדעת להתאים את הזרעים למאפייני הסביבה ולהפעיל שיקול דעת בבחירה נכונה שלהם כדי לא לשתול זרעים שמפריעים לצמיחה אחד של השני, לשים לב אם זרעים שדורשים יותר שמש נזרעים בטעות במקום חשוך ולהפך ותרחישים אפשריים נוספים.
  4. יצר למידה עצמאית מפותח גנן צריך לשמור על הסקרנות והאהבה לתחום ולהמשיך ללמוד על צמחים, להיות מעודכן בפרסומים מקצועיים על טכניקות חדשות, לחקור שיטות גינון שונות (שימוש בדשן ביולוגי, גינות מאכל ועוד) ולהתעמק בכל מחלה וטפיל שיש לצמחים כדי להכיר את דרכי הטיפול בהם ולהיות כשיר לפתור כל בעיה שעולה בגינה באופן מהיר ומעמיק מבלי לעצור את העבודה ולהתחיל אותה מהתחלה.
  5. ניסיון וידע מקצועי כתוצאה מלימודי גינון או עבודה בתחום כעוזר לגנן. הנסיון וההכשרה צריכים להיות תיאורטיים וגם מעשיים. גינון אינו עיסוק שמבוסס על האינטואיציה ולעתים נדרשת הבנה עמוקה של התהליכים השונים הרלוונטים. לדוגמה, כאשר עוסקים בגידול סחלבים יש למדוד את טמפרטורת מי ההשקייה עם מד חום, למדוד את זווית השמש המדויקת בכל יום ולבצע פעולות נוספות שמצריכות הבנה מקצועית מעמיקה. חשוב להקפיד על טיפול בסחלב נכון ומקצועי.
  6.  יחסי אנוש גנן עובד לא רק עם הצמחייה בגינה אלא גם עם בני האדם שהגינות שייכות להם. לכן חשוב שיהיה קשוב לצרכי הלקוח וידע להסביר לו כיצד כדי לטפל בגינה על הצד הטוב ביותר.
  7. Green Thumb מגע הקסם שהופך כל דבר מסביב לירוק וצבעוני, כמו בסרט! זוכרים? מישהו גם התלהב ממנו בילדות?

 

אנו בחברת דרור ישראל יודעים שחשוב למצוא את האדם הנכון שידע לטפל בגינה שלך, כדי שתדע שהיא נמצאת בידיים הטובות ביותר. גנן שעונה על כל המאפיינים האלה ידע לטפל בגינה שלך ולהעניק לה את היחס המסור לו היא זקוקה בכל עת ועונה, לא משנה מה יתרחש ואילו קשיים יעלו בדרך.

חברת דרור ישראל גינון מציעה שירותי גינון עם גננים מעולים ומנוסים

מחפשים גנן? הגינה שלכם צריכה טיפוח או אפילו שיקום? גינון זו עבודה הדורשת ניסיון, ידע מקצועי, הקשבה והרבה אהבה לתחום ולצמחים. אנחנו, דרור ישראל גינון, יודעים להציע שירותי גינון ברמה הגבוהה ביותר, להפוך גינות עצובות ונבולות לגינות שנעים לשבת בהן. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לפרטים והזמנות.

דרור ישראל – גינון זה בטבע שלנו