דרור ישראל גינון

חברת דרור ישראל גינון בעלת ניסיון רב וידע בגינון בסגנונות שונים. דרור ישראל גינון מתמחה בתכנון, עיצוב והקמת גינות נוי וגינות ירק, בכל מקום, אפילו על הגג!

אנו מקימים גינות בשלל סגנונות, בהתאם לדרישות הלקוח מבחינת טעם, תקציב, כמות השמש בגינה וכו'. במקביל, לא פעם נקראנו להציל גינה נבולה שדרשה שיקום, והפכנו גינה עצובה לגינת החלומות של הלקוח.לוגו דרור ישראלשירותים נוספים שאנו בחברת דרור ישראל מציעים הם:

איזור הצפון בו אנו פועלים הוא איזור ירוק ופורח, שכיף להיות בו גנן. ישנו סיפוק רב בשתילת צמחים רב עונתיים ועונתיים בצורה הנכונה, כך שמתקבלת גינה צבעונית, יפה הפורחת כל השנה. בתוך הסביבה העירונית הצפופה, מלאת הבניינים והכבישים, גינה וצמחייה שמקיפה אותנו ואת ביתנו מעניקות לנו רוגע ותוספת ענקית לאיכות החיים.

בחברת דרור ישראל גינון, נבנה לכם גינה יפה יחד עם שירות קשוב, אדיב ואיכותי, במחירים נוחים לכל כיס. אנחנו מזמינים אתכם לעשות לנו Like בפייסבוק על מנת להתעדכן בטיפים ועצות בנושא גינון שיעלו באתר מפעם לפעם. כמו כן, להזמנות ובירור פרטים אודות שירותי הגינון של "דרור ישראל גינון", כיתבו לנו דרך טופס יצירת הקשר באתר.

 

חסה ולוגו של דרור ישראל 2

 

דרור ישראל היא חברת הגינון שאת או אתה מחפשים! עם דרור ישראל תהיה לך גינה יפה וגם פורחת כל השנה ועכשיו – מבצעים מטורפים בחברת דרור ישראל גינון!

מבצע סוף שנה 2016 בחברת דרור ישראל גינון!

1 + 1  רכשו שירותי עיצוב גינה וקבלו הדרכה מפורטת לגבי תחזוקת הגינה באופן שוטף בעצמכם!

מבצע סוף שנה על שתילת צמחי תבלין – שותלים נענע + רוזמרין + אלוורה חינם!

רק בחברת דרור ישראל גינון!

 

דרור ישראל – גינות זה בטבע שלנו! לפרטים והזמנות כתבו לנו באתר

או במייל Drorisrael1982@gmail.com